Загальні відомості про учасницю Лисюк Людмилу Іванівну, учасницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівнників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості"
Інформаційна картка
1. Прізвище, ім'я, по батькові - Лисюк Людмила Іванівна
2. Фото конкурсанта
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради тел. 5-22-97, 5-20-83 school-23.at.ua
4. Посада - керівник гуртка
5. Педагогічний стаж роботи - 21 рік
6. Кваліфікаційна категорія - вища
7. Звання - керівник гуртка "методист"
8. Педагогічне кредо: "Створити у дітей емоційний настрій, внести романтику в їхнє повсякденне життя"
9. Інноваційні форми роботи та технології, які використовую в роботі
9. Інноваційні форми роботи та технології, які використовую в роботі
- метод проектів (робота над створенням проектів декоративного оформлення інтер'єру школи)
- комунікативні технології (спілкування з однолітками, наставниками та майстрами)
- метод фантазування (створення ескізів за власними задумами)
- метод зразків (використання в роботі репродукцій художників)
10. Власний особистісний і педагогічний портрет
Базуючись на вікових традиція народного вишивання, навчаю дітей вносити в автентичні вишивальні техніки елементи новизни. Це дає можливість виходити за межі контуру, вільно рухатись в просторі, імпровізувати. Особливість моєї творчості - це експериментування з кольором та техніками. "Будую" форму, підкреслюю її пластику, що в свою чергу стає камертоном художнього образу. Прагну цьому навчити своїх вихованців під час занять гуртка "Художня вишивка", який був створений у 1996 році. Мета якого є формування творчої особистості засобами мистецтва.
Характеристика професійної педагогічної діяльності
Лисюк Людмила Іванівна працює керівником гуртка "Художня вишивка" Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради з 1996 року, що має звання “зразковий”.
Ім’я майстрині відоме в нашому регіоні, її самобутні вишиті картини відтворюють невмирущу красу живописної української природи. На творчість Людмили Іванівни вплинули любов до живопису, художнє сприйняття світу.
Поєднуючи нитки різних відтінків та кольорів, вона ніби “ліпить” форму, створюючи об’єм кольором. До її творів пасує назва “живопис голкою та ниткою”.
Людмила Іванівна створює як сюжетні картини філософського змісту, так і етюди від миттєвого враження, легкі для сприйняття.
Майстриня працює у своєрідному жанрі, використовує різні авторські техніки у вишивці: «мазок», «сітківка», «соти», - імітує ткацтво.
Лисюк Людмила Іванівна – учасниця міських, обласних та всеукраїнських, міжнародних виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, свят, фестивалів.
Людмила Іванівна є неодноразовим учасником виставок у Музеї народної архітектури та побуту НАН України (м.Київ); Музеї книги і друкарства України; Всеукраїнської виставки творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Інтер-вернісаж - 2003»; виставок народного мистецтва на етнофестивалі «Країна мрій» (м.Київ 2008-2009 р.); ХІІ Міжнародному туристичному салоні – 2005 р. у Національному комплексі «Експоцентр, Україна» (м.Київ); загальнодержавній виставковій акції «Братство України - 2005»; Всеукраїнської виставки «Український сувенір - 2010» (м.Київ); учасниця міжнародних виставок декоративно-ужиткового мистецтва в Аргентині (1984 р.), Польщі (1981 р., 1983 р.), Німеччині (1993 р.).
Персональна виставка відбулася у 2010 р. (м.Рівне)
Вихованці Людмили Іванівни беруть участь у виставках, які організовує обласний центр естетичного виховання Рівного. Персональна діюча виставка гобеленів школярів теж одержала схвальні відгуки, а учениці Безсмертна Ольга, Буй Марія стали переможцями обласного та Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості до Шевченківських днів «Об’єднаймося ж брати мої» (2012 р.)у номінації декоративно-прикладного мистецтва.
Учениця 11-А класу Нечаєва Марта у 2014 р. стала переможцем цього ж конкурсу.
Учениця 9-А класу Саприкіна Юлія брала участь у конкурсі "Всеукраїнський юнацький водний приз" та стала лауреатом цього конкурсу,що проходив у рамках міжнародного конкурсу "Stockholm Junior Water Prize"
Багато робіт було представлено на виставку присвячену Дню Незалежності України (2010-2014р.р.)яка проводилась у м.Рівне, а також гуртківці Людмили Іванівни брали участь в оьласному літературно-мистецькому святі "Дерманський світильник у с.Дермань Здолбунівського району" (2010р.). Роботи учнів творчі і неповторні. Про це свідчать відгуки глядачів як регіонального рівня, так і зарубіжних гостей.
З 2007 року учні гуртка працювали над оформленням кабінетів української мови, української літератури, біології, географії.
Завершена плідна робота над створенням гобеленів в кабінет правознавства і шкільного музею народної художниці України Марії Примаченко.
Лисюк Людмила Іванівна зі своїми вихованцями творить красу, щоденно наповнюючи дитячі серця радістю і щастям. Свідченням цього була персональна виставка в Обласному краєзнавчому музеї «Мистецтво однієї школи» у 2013 році.
Нагороджувалася грамотами управління культури і туризму обласної державної адміністрації та управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Стипендіат міського голови Рівного 2009 року, має звання «Відмінник освіти України», переможець рейтингу «Гордість міста» в номінації «Кращий вчитель»
Немає коментарів:
Дописати коментар